Гідропарк можуть забудувати платними спортмайданчиками [відео]

  Спорт не для всіх - у Гідропарку збираються відкрити спортивні майданчики закритого типу. Баскетбол, пляжний футбол та волейбол - обіцяють і простим киянам задарма. У березні дві компанії-інвестори виграли конкурс на благоустрій Гідропарку. А от відвідувачі відомої "тренажерки просто неба" наполохані - місце, де кияни вже 30 років займаються спортом безкоштовно, можуть загарбати бізнесмени. А спроб поставити паркан на їхній території - останнім часом побільшало.

  Вадим Шевчук "качати залізо" у столичному Гідропарку почав ще у 80-х роках. Каже, тоді для занять спортом тут було не так багато устаткування, як зараз. Територія з тренажерами просто неба щороку розросталася. А з нею - і кількість охочих підкачати м`язи. Секрет популярності цього місця простий.

  Вадим Шевчук, киянин: "Бесплатно. Тут на добровольных началах".

  Петро - місцевий наглядач-волонтер. Він слідкує, щоби "залізо" було у справному стані. Двічі на рік тренажери фарбують і купують необхідні деталі. Усе - власним коштом. Утім, одного разу на горизонті з`явилися підозрілі "благодійники".

  Петро, наглядач-волонтер: "Кусок землі дійсно ласий. Колись люди непонятної цеї підходили й казали - давайте обнесемо тут все парканом".

  Охочі заробити запропонували тутешнім спортсменам поставити огорожу. За нею - відкрити торговельну точку, а на тренажери пускати тільки за гроші.

  Петро, наглядач-волонтер: "Будуть брати гроші за вхід, а це неприємлємо. В елітні тренажорні зали вони ходити не можуть - в них лишається чисте повітря й чиста вода".

  Місцеві кажуть: спроби загарбати територію під тренажерами були й раніше.

  Киянин: "Все бабки, бабки и бабки". 

  Руслан Крамаренко, заступник голови КМДА: "Ну, аферисты везде есть. Мы же с вами по телевизору видим много разных моментов..."

  Тренажери не чіпатимуть, забудови не буде - божаться в київській мерії. Та територію Гідропарку все ж поліпшать.

  Руслан Крамаренко, заступник голови КМДА: "Передбачається будівництво або створення баскетбольних площадок та площадок для футболу та для волейболу. Але ніяких капітальних споруджень немає".

  У Гідропарку заборонено будь-що будувати, бо це рекреаційна зона. Тому біля пляжів зведуть 8 нових майданчиків. Одні з них будуть закритими, інші - безкоштовні. Все за гроші двох компаній-інвесторів. Вони в березні виграли конкурс на розміщення споруд для розвитку Гідропарку. Любителі потягати залізо переконані - на їхню територію теж поклали око.

  Киянин: "Каждый год сюда ходят. Хотят же перевести в бизнес все".

  Люди кажуть - забудовувати пляж не дадуть, а буде треба - то стануть живою стіною.

  Киянин: "Фанатов тут хватает!"

  Ганна Рибалка, Ігор Селянинов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Київщині пройшов Олімпійський день
  Наступний матеріал
  Гравець київського "Динамо" перебрався до "Борусії"
  Теги: