5.ua

Герега: Київські бюджетники залишаться без зарплат за листопад та грудень [відео]

  Кримінальне провадження за фактом пошкодження дверей у будівлі Солом’янської райадміністрації Києва порушила столична міліція. Інцидент стався під час виїзного засідання Київради. Чиновники викликали правоохоронців і ті склали протокол. А голова Солом’янської адміністрації пообіцяв подати на опозицію до суду за пошкодження майна, якщо збитки не компенсують. Зранку на сесію столичних депутатів не пускали представників опозиції, і ті виламали двері, щоб потрапити всередину.

  Тривало засідання лише 10 хвилин, провладні фракції встигли засудити захоплення адмінбудівель. А змін до бюджету не прийняли через блокаду опозиціонерів. Секретар Київради Галина Герега закрила сесію, заявивши, що через дії депутатів від опозиції бюджетники залишаться без зарплат за листопад і грудень. У «Батьківщині» та «Свободі», натомість, зазначили, гроші на це були передбачені цьогорічним кошторисом, а відповідальність за невиплату зарплат і муніципальних надбавок мають нести Київрада та КМДА.

  Галина Герега, секретар Київради: «Поступила пропозиція закрити сесію, тому я оголошую дванадцяту сесію шостого скликання закритою. Будь ласка гімн України».

  Андрій Іллєнко: «Вони ходять тут по закутках. проводять тут свої бандитські маліни десь незрозуміло де по кущах. Але товариство навіть тут ми їх трохи на світло відкрили і вони розбіглися від цього світла, бо вони бояться того світла. Сьогодні ми не дали щурам говорити від імені Києва, сьогодні ми їм не дали прийняти цю халупську резолюцію, де вони б розказали, що треба майдану розходитися».

  Попередній матеріал
  Протести у Єгипті
  Наступний матеріал
  Теракт у Єгипті: щонайменше 12 людей загинули
  Теги:
  Loading...