5.ua

Гендиректор "Метінвесту" розповів, як група вирішує питання нестачі висококваліфікованих працівників

  Група взяла на себе роль ініціатора і лідера в підготовці нових професійних стандартів навчання

  Причинами гострого дефіциту співробітників з високою кваліфікацією є трудова міграція і значне погіршення якості освіти, проте група "Метінвест" знайшла рішення для обох проблем, заявив в інтерв'ю виданню "GMK Center" генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков

  Він підкреслив, що модернізація виробництва неможлива без кваліфікованого персоналу, проте Україна в цілому і "Метінвест" зокрема відчувають дефіцит співробітників з високою кваліфікацією.

  "Ключових причин дві: трудова міграція та значне погіршення якості освіти. У "Метінвесту" є рішення для обох проблем, і ми вже досягли певних успіхів, – сказав Риженков. – По-перше, ми навчилися працювати з відтоком кадрів і утримувати кращих співробітників в групі. За останні два роки зарплати персоналу наблизилися до східно-європейського рівня. Наше завдання – створити в "Метінвесті" конкурентні і привабливі умови роботи, мотивувати наших співробітників до внутрішнього кар'єрного і професійного зростання. По-друге, ми в кілька разів збільшили інвестиції в ремонт робочих місць та інфраструктури на виробничих майданчиках, щоб зробити роботу більш безпечною і комфортною".

  Також, за словами гендиректора "Метінвесту", група взяла на себе роль ініціатора і лідера в підготовці нових професійних стандартів навчання.

  "Важливим кроком є ​​впровадження програм, які популяризують галузь і робітничі професії серед молоді. Ми вже уклали угоди з провідними профільними ВНЗ країни на розробку навчальних програм та впровадження дуальної системи навчання для потреб "Метінвесту". Попереду плани зі створення власного корпоративного політехнічного університету та програм розвитку технічних фахівців для задоволення потреб всієї країни", – підкреслив Риженков.

  Попередній матеріал
  Потрібна реформа: 45% коштів екологічного податку не йде на розв'язання природоохоронних питань – Мінекології
  Наступний матеріал
  Зеленський звільнив голову СБУ в Запорізькій області
  Теги: