Віктор Галасюк
Віктор Галасюк Віктор Галасюк / Facebook

Галасюк: підвищення екоподатку позначиться на вітчизняній промисловості

  Десятки підприємств будуть змушені віддавати кошти податківцям – замість інвестувати в модернізацію, робочі місця та екологію

  Ініційоване урядом підняття екологічного податку для промисловості у більш ніж 70 разів матиме серйозний вплив на українську промисловість. Натомість позитивний ефект від такого рішення є сумнівним. Про таке заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

  "Екологічний податок хочуть підняти у 70 разів. Причому, без цільового спрямування на зменшення викидів чи інші дієві способи поліпшення екології. Це фіскальний зашморг на шиї української промисловості!" – переконаний народний депутат.

  Як наголошує нардеп, десятки великих промислових підприємств таких як Нікопольський завод феросплавів, звернення якого він виклав у себе на Facebook-сторінці, і сотні середніх виробників, замість того, щоб інвестувати в модернізацію, робочі місця та екологію, повинні будуть віддати кошти податківцям.

  "Очевидно, таким є бачення"економічної стратегії" нинішніх урядників. Що з цього приводу думають міністр економіки Кубів та прем'єр Гройсман?" – питає Галасюк.

  За його словами, команда "Радикальної партії" не голосувала за недолугий податковий законопроект №9260 з "бюджетного пакету", адже він замість стимулів для інвесторів, виробників та експортерів, в черговий раз передбачає підвищення податків та економічний тиск на промисловість. 

  Попередній матеріал
  Антарктида перетвориться на Гренландію: вчені назвали наслідки глобального потепління
  Наступний матеріал
  Науковці розповіли, як стрес впливає на секс
  Теги:
  Loading...