ГАК: виборчі баталії у столиці можуть закінчитися екологічною катастрофою

  Захопившись політичними перегонами, чиновники забули про аварійну Бортницьку станцію аераціії. Таке зявив лідер Громадського активу Києва Олександр Пабат під час відвідин об`єкта.
  За його підрахунками, станція без реконструкції здатна пропрацювати не більше трьох місяців. Після того отруйний мул, який вже втричі переповнив відстійники, виллється на сільськогосподарські угіддя. Зі слів Пабата, проект реконтсрукції Бортницької станції аерації розробили німецькі фахівці ще торік. А рішення про фінансування робіт Київрада ухвалила півроку тому. Втім, гроші до Бортничів досі не дійшли. Активісти ГАКу закликають чиновників терміново взятися за об`єкт, інакше лиха не оминути.

  Олександр Пабат, лідер Громадського активу Києва: "Кожного дня може статися катастрофа і вся ця каналізація вийде в місто. Більше того колектор у нас теж єдиний. На правому березі єдиний колектор. Ми єдина європейська столиця, яка має єдиний каналізаційний колектор. І тут не треба ні Бен Ладена, нікого, ви бачите в якому стані все знаходиться. Будь-яка технічна неполадка і може статися екологічна катастрофа. Саме тому ми і показуємо в якому все це стані, щоб привернути увагу наших політиків до господарських питань".
  Попередній матеріал
  Через війну в Іраку Джордж Буш кинув грати в гольф
  Наступний матеріал
  Школу схожу на палац відкривали сьогодні на Позняках
  Теги:
  Loading...