ГАК влаштував виставку світлин жахів середмістя

  Присоромити політиків світлинами зруйнованих пам`яток історії взялися активісти Громадського активу Києва. Вони розгорнули так звану фотовиставку жахів середмістя. Двадцять п`ять фотоілюстрацій, серед яких зруйнована арка Києво-Печерської лаври, купи сміття перед пам`ятником Магдебурзькому праву, аварійніі житлові будинки та жахливі підворіття в історичному центрі Києва.
  Такі наслідки безгосподарництва Київради п`ятого скликання, - коментує фотосором лідер ГАКу Олександр Пабат. З його слів, за два роки депутати повноцінно пропрацювали лише півроку. Решту часу з`ясовували стосунки та піарилися. Пабат каже, якби зафіксувати те, до чого призвела така політика на околицях Києва, не вистачило б і кількох стендів. Тож лідер Громадського активу має намір наполягати на затвердженні Генерального плану розвитку Києва із наданням йому статусу закону.

  Олександр Пабат, кандидат в депутати Київради, лідер ГАКу: "Мене особисто обурює оця фотографія. Пам`ятник Магдебурзькому праву і прямо під ним купа сміття. Магдебурзьке право політикам це не потрібно. Тому для мене ця фотокартка дуже символоічна. Як на права киян наплювали - так під пам`ятником купа сміття!!!"
  Попередній матеріал
  Соратники Омельченка здали кров й закликали інших до донорства
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...