uk.wikipedia.org

ГПУ звинувачує Портнова у привласненні тисячі євро за чотири роки - ЗМІ

  Звинувачення щодо екс-заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова полягає в нібито завищенні його зарплати на посаді завідувача кафедри КНУ ім. Шевченка на €1 тис. протягом чотирьох років.

  Про це повідомив сам Портнов в коментарі виданню INSIDER.

  "Суть інкримінованого діяння у тому, що я нібито, будучи завідувачем кафедри, табелювався у більшій кількості лекцій, ніж прочитав. За версією ГПУ, в результаті я незаконно привласнив понад 1 тис. євро за чотири роки", - зазначив він.

  Крім того, як повідомляє видання, Портнов спростував і назвав "дурістю" звинувачення Генпрокуратури, зазначивши, що працюючи в університеті не отримував зарплату і "навіть не отримав банківську картку".

  Колишній заступник глави Адміністрації президента також пов'язує звинувачення на свою адресу з тим, що "наступного тижня Рада ЄС повинна розглянути питання зняття санкцій" стосовно нього.

  "Зняття санкцій повинно статися через фальсифікації листування ГПУ з європейськими структурами. Український суд встановив, що листування щодо санкцій було сфальсифіковано українською стороною. До нових звинувачень я ставлюся з гумором", - сказав Портнов.

  Він також передав копію офіційного повідомлення Генпрокуратури у цій справі. Згідно з документом, справу веде слідчий Степан Божило, який раніше розслідував справу про вбивство Євгена Щербаня.

  Нагадаємо, раніше сьогодні Генеральна прокуратура України оголосила про підозру колишньому заступнику Адміністрації президента Андрію Портнову.

  Попередній матеріал
  Прикарпатці навколішки зустріли тіло загиблого на Донбасі земляка
  Наступний матеріал
  Буковинці наколядували 12 тис. грн. на лікування земляка-десантника

  ГПУ оголосила про підозру Портнову

  Поплічник Янукович Портнов вихваляється отриманою Шенгенською візою

  Прокуратура порушила кримінальні справи проти Лукаш і Портнова

  Портнов попросив Міжнародні організації допомогти розв`язати ситуацію в Україні