Володимир Гусак / Facebook

ФРУ: Закликаємо уряд України утриматися від підвищення вантажних залізничних тарифів у 2017 році

  Федерація роботодавців України категорично протестує проти "чергового необґрунтованого підвищення" вантажних залізничних тарифів у 2017 році

  Федерація роботодавців України закликала Кабмін утриматися від підвищення вантажних залізничних тарифів у 2017 році. Про це йдеться у заяві ФРУ на офіційному сайті спілки.

  "13 вересня Кабінет міністрів України затвердив консолідований фінансовий план ПАТ "Укрзалізниця" на 2017 рік, що передбачає підвищення тарифів на вантажні перевезення на 22,5% з жовтня 2017 року. Федерація роботодавців України категорично заперечує щодо чергового необґрунтованого підвищення вантажних залізничних тарифів. Вважаємо, що будь-яке підвищення залізничних тарифів у поточному році, економічні наслідки якого ґрунтовно ніким не прораховані, призведе до значного погіршення конкурентоспроможності підприємств вітчизняної промисловості та агропромислового комплексу на ринках збуту, підвищення вартості енергоносіїв на початку опалювального сезону, а також стане додатковим стимулом для інфляційних процесів в економіці та сповільнення досягнутих темпів економічного розвитку держави", – наголошується в заяві.

  Як зазначили у Федерації: "Відсутність постійного керівництва ПАТ "Укрзалізниця", чисельні корупційні скандали за участю співробітників залізниці, неспроможність до ефективного освоєння інвестиційного ресурсу від попередніх підвищень тарифів, блокування прозорих тендерів на закупівлю товарно-матеріальних цінностей, наявність на рахунках значних коштів при одночасному погіршенні термінів обіговості вагонів і технічного стану рухомого складу, поглиблення проблеми крос-субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних, на жаль, поки що не сприяють довірі вантажовласників, інвесторів та кредиторів до дій правління держмонополії".

  "Закликаємо уряд України утриматися від підвищення вантажних залізничних тарифів у поточному році та доручити правлінню ПАТ "Укрзалізниця" терміново розпочати конструктивні переговори із вантажовласниками щодо реальних інвестиційних потреб залізниці і можливостей їх освоєння для прийняття взаємоприйнятних рішень щодо індексації тарифів у 2018 році", – підсумовується в тексті.

  Попередній матеріал
  Геращенко: Порошенку вдалося встановити "особистий контакт" з Трампом
  Наступний матеріал
  Прем'єра "Дітріх": прима-балерина Яна Саленко збере світових зірок балету на київській сцені
  Теги: