Фонд Порошенка провів на Кіпр учасницю Дитячого Євробачення

  Україна підкорює дитяче Євробачення. За підтримки фонду Петра Порошенка до Кіпру вилетіла наша учасниця 11 річна Вікторія Петрик. Сьогодні її проводжали у аеропорті Бориспіль. Заморську публіку і журі дівчинка здивує піснею "Матроси".
  Пісню "Матроси" Вікторія Петрик написала спеціально для міжнародного дитячого пісенного конкурсу "Євробачення". Каже, було нескладно. Стимулювало величезне бажання. Взяти участь у змаганні мріє вже кілька років.

  Вікторія Петрик, учасниця дитячого "Євробачення-2008": "Песня у меня называется "Матросы". Не было тяжело. Я писала все с вдохновением, мне было очень интересно написать такую песню, потому что я люблю дельфинов, у меня комната даже называется "Дельфин".

  У сумках - окрім костюмів - іграшковий дельфін. Це - талісман Вікторії та заразом частина номеру. Окрім нього, юна співачка везе з собою на Кіпр український прапор та оберіг. Переконана - вони неодмінно принесуть їй перемогу. Щоби підкріпити цю віру, до аеропорту прибула група підтримки. Шанувальники таланту Вікторії бажали їй успіху.

  Петро Порошенко, голова Ради НБУ: "Цей оберіг буде з тобою і він буде тобі допомагати, щоб ти перемогла. Збираєшся перемагати? Тримай".

  Цьогоріч дитяче "Євробачення" відбуватиметься у місті Лімасол, що на Кіпрі. Конкурс розпочнеться рівно за тиждень - двадцять другого листопада. Україна бере в ньому участь втретє. І вже готується до прийому гостей. 2009 року дитяче "Євробачення" пройде в Україні.

  Олександра Журахівська, Рустам Ходжиєв, 5 канал
  ***

  Трансляція фіналу Дитячого Євробачення-2008 відбудеться у неділю, 23 листопада, о 21:15 на Першому Національному.
  Попередній матеріал
  Вчені повернули сивому волоссю колишній колір і вигляд
  Наступний матеріал
  Постав питання Леоніду Черновецькому!
  Теги:
  Loading...