Фестиваль "Трипільське коло" розпочався на Київщині

  П`ятий ювілейний фестиваль "Трипільське коло" розпочався на Київщині. Цьогоріч у Ржищеві відбувається парад чотирьох стихій - води, повітря, вогню та землі. Там очікують рекордну кількість відвідувачів - близько 20ти тисяч людей.

  Від самого ранку на фестивальній території вирує життя. Сюди приїхала рекордна кількість митців - понад 2 тисячі людей розважатиме відвідувачів. Працюють 35-ть творчих майданчиків. А виступатимуть понад 130-ть виконавців із Польщі, Росії, Білорусі, Індії та Франції.

  Олесь Журавчак, директор фестивалю "Трипільське коло": "Цьогоріч організатори очікують прийняти на Трипільському колі близько п`ятнадцяти тисяч відвідувачів. Більшість - приїжджає сюди щорічно".

  Основний їхній допінг - це спілкування. Усі творчі майданчики фестивалю спрямовані на те, аби творити щось гуртом. Спільні посиденьки тут влаштовують як за малюванням, так і за чайною церемонією.

  Анадрій,чайний майстер: "Жодних інших допінгів на Трипільському колі не використовують. Тут не курять та не продають алкоголь. Зона фестивалю вільна від шкідливих звичок".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Цьогоріч фестиваль завершив свій перший цикл. Відбувався він уже під знаком води, повітря, вогню та землі. Нині всі чотири стихії зійшлись в одне коло. Наступного року на фестивалі знову пануватиме водяна стихія".

  Ольга Сас-Тарасова, Іван Наконечний, "5 канал".

  Попередній матеріал
  П`ятий ювілейний фестиваль "Трипільське коло" розпочався на Київщині
  Наступний матеріал
  Понад 100 тис уболівальників прийдуть на Хрещатик дивитися фінальний матч Євро-2012
  Теги: