УДЦР

Фахівці УДЦР і НКРЗІ провели показові лекційні та практичні заняття для поліцейських

Результатами спільного заходу учасники зустрічі були задоволені – зустріч стала майданчиком для обговорення механізму взаємодії відомств та консолідації зусиль

Нещодавно в Українському державному центрі радіочастот відбулася зустріч представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), УДЦР та Національної поліції України, на якій обговорювалися питання взаємодії з виявлення та припинення порушень законодавства у сфері зв'язку. Про це повідомляє прес-центр УДЦР.

Згідно з планом спільних заходів, присутні взяли участь у показових лекційних та практичних заняттях – які провели фахівці УДЦР та НКРЗІ – щодо правових основ користування радіочастотним ресурсом України, здійснення моніторингу радіочастотного ресурсу, проведення радіоконтролю та виявлення незаконних джерел радіовипромінювань.

Основний акцент у доповідях був зроблений на співробітництві підрозділів відповідно до Порядку взаємодії НКРЗІ з Нацполіцією, затвердженого Рішенням НКРЗІ №117 від 27 лютого 2018 року.

Спеціалісти УДЦР продемонстрували співробітникам поліції сучасні стаціонарні та пересувні станції радіомоніторингу, показали центральний пункт управління автоматизованої системи радіочастотного моніторингу та пункт управління системи супутникового моніторингу GEOMON.

Також ознайомили їх з можливостями Центру з сертифікації УДЦР, який проводить сертифікаційні випробування та експериментальні дослідження радіотелекомунікаційного обладнання, що ввозиться для використання на територію України чи експортується до інших країн.

УДЦР

Результатами спільного заходу учасники зустрічі були задоволені, адже вона мала не тільки пізнавальне значення, але й стала майданчиком для обговорення механізму взаємодії відомств та консолідації зусиль.

Попередній матеріал
"Підмочена репутація": Могеріні не взяла каву з рук постпреда Росії в ООН – промовисте фото
Наступний матеріал
Хуг йде з посади заступника голови місії ОБСЄ в Україні
Теги: