Експеримент: вивчення мови за три дні

  Унікальний експеримент - вивчення мови за три дні розпочали у Києві.

  За цей час 19-річний мешканець Кременчуга Артем Сугонякін має оволодіти мовою есперантно. Найближчі три роки він мандруватиме світом автостопом і відвідає десятки країн від Туреччини до Непалу. За словами викладача Артема, хлопець вивчить 300 коренів лексикону есперанто без словників та підручників. Мандрівник зізнається, вивчатиме мову не лише як засіб для спілкування, а й сподівається, що це допоможе йому знайти друзів та допомогу серед есперантистів під час подорожі. Якщо фахівці зафіксують прогнозований результат, показник Артема занесуть до Книги рекорда Гіннеса.

  Артем Сугонякін, мандрівник: "Есперанто - это действительно очень интересный, практичный язык, который важен для меня для путешественника.  Я умею путешествовать за маленькие совсем деньги и даже буду обучать людей путешествовать совсем за копейки автостопом. Сейчас поеду на юг - в грузию, абхазию , турцию, оттуда или поверну в европу или на восток - еще не решил".

  Володимир Сорока, викладач мови есперанто: "Це дійсно рекорд, такого не проводили в жодній країні за 125 років існування мови есперанто. Базові корені, базові навички, можливість розмовляти швидко, але базовими словами".

  Експерт: "Эти експерименты уже проводились в мире, но за три дня - это впервые такое. А, в принципе, такие короткие курсы делались и, как правило, эксперименты эти заканчиваются очень удачно".

  Попередній матеріал
  Столичний замок Барона перейшов у приватні руки
  Наступний матеріал
  Дві станції метро "Палац спорту" та "Олімпійська" закриють сьогодні о 21:00
  Теги: