Екс-власники "Сяйва" влаштували акцію проти Попова [відео]

  У середмісті Києва сьогодні роздавали гроші. Щоправда, не справжні, а символічні. Їх назвали "поповки". Таку акцію влаштувати під стінами крамниці "Сяйво книги" колишні орендарі приміщення. У такий спосіб вони дорікають міській владі за марнотратство. Адже у мерії мають намір придбати друкарський верстат, вартістю два з половиною мільйони гривень. Невдоволені досі не втрачають надії повернутися у крамницю

  Колишні орендарі приміщення на Червноармійській, шість ходять сюди як на роботу. Та тепер - не працювати, а пікетувати. Цього разу із собою привезли - пересувний банк із грошима. Та не з гривнями - а спеціальною валютою.

  Учасник акції: "Нові поповські гроші. Беріть. Це сувеніри. Від Олександра Попова".

  Символічні гроші під назвою "поповки" - це панацея від зростаючих боргів столиці, - запевняють пікетувальники.  А друкувати їх пропонують на верстаті, який у день відкриття магазину "Сяйво книги" презентували киянам.

  Ми пропонуємо, щоб вночі на цьому агрегаті, який за рахунок киян за 2,5 млн гривень було куплено і він простоює не друкуючи жодної книжки - нехай вночі пан Попов друкує "поповки", а потім по якмусь курсу у пана Арбузова в Нацбанку міняє чи на долари чи на євро.

  А поки що "поповки" роздають містянам. Півмільйона - задарма.
  Від купюр мітингувальників містяни не відмовляються, та на питання яку книгарню хочуть тут бачити відповідають, як один - комунальну.

  Киянин:
  "Мне почему-то кажется, что приватна - это цены всегда будут какие-то свои. Если миська, то любой человек сможет зайти и найти себе что-то".

  Киянка: "Я вважаю, что вона повинна бути міська". 

  Перехожий: "Комунальна хай буде. Бо вона дешевша буде". 

  Не дешевша і не краща, - переконують пікетувальники. Їм і асортименту замало, і друкарський верстат - зайвий. Кажуть, їхнє "Сяйво" було набагато кращим.

  Оцінити асортимент "Сяйва книги" - нам не вдалося. Ще зранку на дверях з`явилася табличка "Переоблік". А у мерії розглянути наш інформаційний запит - не встигли. 

  Світлана Одаренко, Максим Петраков, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Кір дістався Києва
  Наступний матеріал
  У столиці влаштували майстер-клас із соломо-плетіння для малюків
  Теги: