Екс-керівник Святошинського району очолив управління з надзвичайних ситуацій Києва

  Не впорався зі снігом у Святошинському районі - тепер перейматиметься рятуванням киян від небезпеки. Новим начальником Управління з надзвичайних ситуацій Києва став Сергій Рюмшин.

  До цього чиновник очолював Святошинський район, звідки його звільнили через незадовільне прибиранння снігу. Працювати він почав відсьогодні і вже займається розробкою заходів щодо попередження можливих затоплень. Насамперед, на думку чиновника, необхідно розчистити зливостоки від нашарування льоду та вжити запобіжних заходів щодо можливого підтоплення будинків та підземних переходів. А ще, стверджує, треба готуватися до високої води, яка прийде з Росії та Білорусі. Її чекають не раніше, ніж за два тижні. Після боротьби з паводками, новопризначений чиновник планує зайнятися реорганізацією управління.

  Сергій Рюмшин, начальник управління з надзвичайних ситуацій КМДА: "На сьогодні є в службі можливості фізичні самим заробляти. А існуючі підприємства і організації потребують такої допомоги. Тобто не брати кошти з бюджету, грубо кажучи, а самим заробляти на покращення матеріально-технічного стану".

  Попередній матеріал
  Синоптики обіцяють на вихідні потужні снігопади
  Наступний матеріал
  Столичним школярам подовжили канікули на 3 дні
  Теги:
  Loading...