Порт "Чорноморськ"
Порт "Чорноморськ" ili.od.ua

Еконіспекція безпідставно перевіряє судна, через що рівень довіри до неї низький – глава ДРС

  Екологічній інспекції України необхідно на рівні закону ввести порядок взяття зразків і проведення лабораторних досліджень за європейськими стандартами

  Безпідставні перевірки суден знизили рівень довіри до екологічної інспекції України в портах. Про це повідомила глава Державної регуляторної служби України (ДРС) Ксенія Ляпіна.

  "Довіра до нашої екологічної інспекції дуже низька. Тому що вони "сам п'ю, сам гуляю" – самі встановлюють порядок, як вони зразки відбирають, як вони їх аналізують, і самі потім видають результат. Я хочу звернути увагу на те, що така ж ситуація була колись в сфері харчової промисловості. І вона була вирішена за європейським прикладом. Було встановлено на рівні закону, на рівні постанов процедуру, як відбираються зразки, як робиться лабораторне дослідження, скільки зразків відразу відбирається, що таке референс-лабораторія, де є контрольний зразок, з яким потім можна вирішувати суперечку, якщо він виник. Ось ми вважаємо, що так само треба робити і в морських портах", – заявила глава ДРС.

  Зокрема Ляпіна зауважила, що навести порядок в інспекції потрібно таким чином, щоб вона діяла зі створеними для цього контролюючими органами, тобто з Морською адміністрацією, а не самостійно і необґрунтовано заходила на судна.

  Попередній матеріал
  Затоплені автівки, метро і Білий дім: Вашингтон постраждав від сильної зливи – фото, відео
  Наступний матеріал
  Хочуть дослідити ситацію на ринку: АМКУ відкрив справу щодо придбання "Мотор Січ" "Укроборонпрмом"
  Теги:
  Loading...