Георгій Гелетуха
Георгій Гелетуха Обозреватель

Екологічний "рекет" зупиняє створення корисних проєктів – голова Біоенергетичної асоціації

  Він зазначив, екологічний "рекет" зустрічаються все частіше, а екоактивісти працюють на замовлення

  16 галузевих асоціацій долучилися до підписання запропонованого Професійною асоціацією екологів меморандуму, що привертає увагу до неприпустимості використання екологічної тематики для досягнення політичних чи економічних цілей. Один з підписантів, Георгій Гелетуха, голова Біоенергетичної асоціації України, назвав нинішній стан речей "екологічним рекетом", повідомляє obozrevate.

  "Основний фактор маніпуляцій навколо екологічної тематики – те, що окремі люди хочуть заробити грошей. Це такий екологічний рекет: фактично, створити проблему інвестору, а потім показати йому людину, яка за певні гроші може цю проблему вирішити. Це такий спосіб заробітку на екологічній тематиці", – зазначив Гелетуха.

  Він розповів, що факти екологічного рекету зустрічаються все частіше. А екоактивісти працюють на замовлення.

  "Коли зупиняють будівництво котелень, зупиняють будівництво електростанцій, біогазових проектів і фактично вимагають гроші. І це такий екологічний рекет під флагом екології, зупиняти фактично екологічні проекти, які виробляли би відновлювальну енергію здешевляли б енергію для населення, давали б робочі місця, залучали б інвестиції. І все це зупиняється заради кишені одного активіста, депутата, бізнесмена", – заявив Гелетуха.

  Попередній матеріал
  Партія Порошенка обходить "Опозиційну платформу" – опитування Info Sapiens
  Наступний матеріал
  У компанії Google визнали, що прослуховують голосові команди користувачів
  Теги: