zib.com.ua

Ефект від роботи АМКУ в 20 разів перевищив витрати на його утримання – чільник відомства

  Водночас, кількість скарг, які отримує АМКУ – щороку зростає на понад як 50%

  Позитивний економічний ефект від роботи Антимонопольного комітету України (АМКУ) минулого року досяг 4 млрд грн, що в 20 разів перевищує фінансування комітету державою. Про це заявив глава комітету Юрій Терентьєв в ефірі телеканалу "112 Україна".

  Зі слів Терентьєва, в АМКУ організована система економічного співробітництва і розвитку, яка дозволяє системно підходити до розрахунку позитивного економічного ефекту від діяльності відомства.

  "У 2016 році ми ввели, використовуючи найкращі підходи, організацію економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Підхід до розрахунку позитивного економічного ефекту від діяльності нашого відомства, а також в нашій поточній роботі ми використовуємо як показник не для розрахунку ефективності наших минулих дій, а для планування майбутніх дій. Тобто, кожен структурний підрозділ повинен розуміти, де він має прикладати свої зусилля, щоб досягти максимального ефекту. І минулого року цей показник досяг 4 млрд грн, що в 20 разів перевищує фінансування Антимонопольного комітету", – наголосив глава АМКУ.

  Водночас, кількість скарг, які отримує АМКУ – щороку зростає на понад як 50%. І за останні 3 роки воно сягнуло з 1500 – до 9000 скарг.

  "Моїм головним завданням, коли я прийшов на роботу в Антимонопольний комітет 4 роки тому, в 2015 році, було не займатися певною політизованою популістської діяльністю, а насправді створити ефективне відомство, яке системно відпрацьовує весь комплекс проблематики з основних ринків, і які може пріоритезувати стратегічні завдання. І не створювати якусь штучну тимчасову рекламу навколо одного, наприклад, популярного кейса, а насправді стати центром компетенції з основних питань. Це робота трохи менш популярна з точки зору реклами, але вона більш системна, більш якісна для суспільства", – резюмував Терентьєв.

  Попередній матеріал
  Погода готує Україні "пекельні" вихідні: дощі пройдуть лише на заході
  Наступний матеріал
  Зеленський призначив нових керівників Нацгвардії та Держприкордонслужби – що про них відомо
  Теги:
  Loading...