Тимошенко і Бойко Українська правда

Дивний "збіг": Окрім Тимошенко, "Нафтогаз" не влаштовує Юрія Бойка – Уколов

  Як вважають спеціалісти, запевнення чільниці "Батьківщини" про можливість отримати від "Газпрому" мільярдні борги і після ліквідації "Нафтогазу", – це звичайна маніпуляція

  Через 2 дні після заяви Юлії Тимошенко, яка пообіцяла ліквідувати НАК "Нафтогаз України", якщо очолить країни, на українську енергетичну компанію напав і керівник Опоблоку Юрій Бойко. На це звернув увагу політолог та колишній народний депутат Віктор Уколов у блозі на УП.

  Уколов цитує слова Бойка на Погоджувальній раді: "Нафтогаз" керується незрозумілою наглядовою радою, де є іноземці. Це реальна загроза національній безпеці. Чинне керівництво "Нафтогазу" – на вихід".

  Далі він іронічно дивується – що ж може об'єднувати колишнього регіонала, який і до початку війни на Донбасі не приховував своїх проросійських поглядів, та "ту, яку вивела із в'язниці наша Революція Гідності"?

  "Відповідь на це питання можуть дати хіба справжні журналісти-розслідувачі, а не блогери. Я ж констатую лише майже синхронний напад двох політиків на "Нафтогаз", якому російський "Газпром" уже боргує $2,6 млрд. А за словами Юрія Вітренка, у "Нафтогазу" є перспективи виграшу в "Газпрому" ще $12 млрд", – розмірковує політолог.

  Він також нагадав про спробу самої Юлії Володимирівни цієї п'ятниці виправдатися, що і після ліквідації "Нафтогазу" Україна отримає від "Газпрому" всі борги.

  "Однак, на думку спеціалістів – це маніпуляція. Зокрема, комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко попереджає: "Оскільки мова йде про контрактні відносини між двома компаніями, "Нафтогазом" та "Газпромом", то ліквідація "Нафтогазу" не дозволить Україні отримати ці гроші з "Газпрому". Як кажуть, без коментарів, тільки факти для роздумів...", – резюмвав Уколов.

  Попередній матеріал
  Поїзд до Борисполя: вже побудували платформи для швидкісної залізничної лінії з Києва
  Наступний матеріал
  Їхали на БТР: на Донбасі бойовики підірвалися на своєму ж мінному полі
  Loading...