Друга група дітлахів відлетіла на відпочинок на Крит

  Уже друга група дітлахів відлетіла на відпочинок на Крит. Безкоштовні путівки 120-ть школярів Київщини отримали за добре навчання, перемоги в олімпіадах та конкурсах Малої академії наук.

  Відпочиватимуть - тиждень у п`ятизірковому готелі поблизу міста Ханья - на північно-західному узбережжі Криту. На школярів чекають екскурсії, зокрема, до палацу Міноса, з яким пов`язані давньогрецькі міфи та легенди про лабіринт Мінотавра. Водночас - сьогодні із відпочинку уже повернулася перша група школярів. Побачити Крит цього літа зможе півтисячі дітей.

  Школяр: "Виграв олімпіаду з інформатики на районному рівні, потім поїхав в область і за це мені дали мабуть сюди путівку".

  Школярка: "Зайняла 2 місце в області з малювання з образотворчого мистецтва, і також за такі заслуги, що приймали участь у художній самодіяльності, в різних концертах, тому за це я тут і я дуже щаслива".  

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми свої зусилля акцентували не тільки на талановитій молоді . В цьому році буде оздоровлено біля 150 тисяч дітей Київщини. Вони будуть оздоровлюватися як в оздоровчих таборах Київщини так і в інших куточках нашої країни. Крім того будуть поїздки не тільки на Крит, і в США і в В’єтнам і в РФ".

  Попередній матеріал
  Броварська дитяча лікарня отримала сучасне устаткування
  Наступний матеріал
  Фестиваль вогню стартує сьогодні у Києві
  Теги: