Допрем`єрний показ вистави "За двома зайцями" відбувся у Київській опереті

  Допрем`єрний показ вистави "За двома зайцями" відбувся сьогодні у Київській опереті.

  У постановці максимально зберегли драматургію та діалоги із п`єси Михайла Старицького. Додали туди запальних танців хореографічну постановку вистави - називають найскладнішою у театрі. Самих персонажів комедії в опереті дещо осучаснили. Поринути в атмосферу вистави можна було ще до її початку - у холі глядачів зустрічав сам Голохвастов. Усіх бажаючих він відводив до власної цирульні, щоби підправити зачіску чи підкрутити вуса. Побачити виставу "За двома зайцями" можна буде уже цієї суботи.

  Богдан Струтинський, художній керівник театру: "Ці персонажі сьогодні вони є кругом, у всіх сферах діяльності, особливо якщо ви побачите в тому світоглядній зміні, яка сьогодні відбувається в суспільстві.Ці персонажі активні, вони живі, і я думаю, що вони будуть розвиватися і дальше, тому що це вічна тема".

  Євдокія Тимошко-Горюшко, народна артистка України: "На столько это ярко, на столько это динамично, на столько это броско. Что мне кажется, что зритель не будет вдаватся вот в те мелочи, о которых мы часто говорим. Он будет выносить чтото большое, светолле, радосное, от чего опять захочется прийти в театр".

  Попередній матеріал
  Серед учнів Києва визначили кращих знавців правил дорожнього руху
  Наступний матеріал
  Погроми і стрілянина у казахському місті Жанаозен [відео]
  Теги: