5.ua

Донька побитого «Беркутом» мешканця Броварів все ще чекає повернення тата [відео]

  Восьмирічна Яна любить видертися на трюмо та похизуватися медалями за досягнення у художній гімнастиці. Днями дівчинка сподівається поповнити колекцію іще однією нагородою.

  Яна, донька: «Мрію харашо виступити, коли на цей раз буду виступать».

  Перемогу дівчинка мріє присвятити своєму татові. Адже він не зможе прийти і побачити її виступ, бо вже три тижні чоловік перебуває у лікарні. Першого грудня він прийшов під стіни адміністрації президента, щоби відстояти євромайбутнє для своєї донечки.

  Світлана Загоровко, мама: «Вранці встав і поїхав. Каже: "Я мушу бути там, де твориться історія"».

  Відтоді Яна свого батька не бачила, адже після сутички на Банковій тато Владислав Загоровко, разом із вісьмома іншими активістами, потрапив на лаву підсудних. Після кількаденних засідань, суд визнав його потерпілим і відправив таки до лікарні.

  Світлана Загоровко, мама: «Яна все у нас питала – папа приїхав, чи не приїхав. Папи не було. Коли вона узнала, що він затриманий і сидить у СІЗО, вона розплакалась і сказала: “представляю, як татові хочеться їсти”».

  Тим часом, Яна відпрацьовує нові гімнастичні вправи. Своїми досягненнями хоче здивувати тата, коли той одужає.

  Юлія Черкасова, тренер: «Ребенок послушный, хороший. Проблем с ней нету. Вот, сейчас готовимся к соревнованиям – "Риздвяной зирочке", будем выступать. В зале проблем, претензий к ребенку нет. За три года, в принципе, она растет. Прогресс есть».

  До святого Миколая – намалювала татові картину. На альбомному аркуші – квіти, фрукти та птахи. Малюнок передала татові у лікарню. Сподівається, що завдяки її творчості, приправленої любов’ю, тато швидше повернеться додому.

  Нонна Лактіонова, Володимир Балдис, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Янукович відвідав дитбудинок на Київщині
  Наступний матеріал
  Футбольна збірна України визнана найбільш прогресуючою у рейтингу ФІФА
  Теги:
  Loading...