Донецьк замітає снігом

  Україну замітає снігом. У Донецьку за добу випало майже 30 сантиметрів снігу. Це двотижнева норма опадів. Погіршення погодних умов також спостерігається також на заході та півночі України.

   

  Міська влада Донецька запевняє, що на основних магістралях у посилений режим роботи переведені всі комунальні служби. На дороги вивели понад 100 одиниць техніки. Всі снігоприбиральні машини обладнані системою супутникової навігації. Це дозволяє контролювати витрати суміші, якою посипають дороги, а також оперативно направляти техніку в найбільш проблемні райони. Однак більшість городяни роботою комунальників не задоволені.

  Житель Донецька: «Хотелось бы сегодня утром увидеть сравнительно чистые дороги, а получается что наши люди едут на работу, а коммунальщики только выезжают».

  Житель Донецька: «Сейчас только ехали в автобусе, ехали медленноя, я уже опаздываю.Мне кажется, никто ничего не делает, всем все равно».

  Донетчанка: «Ужасно. Я ехала сегодня из Харцызска. Опоздала на два часа на пару. У меня слов нет».

  Олександр Тішинський: «Я выполняю то задание, которое мне дает  диспетчер. Потому что он видит где пробки, где автомобили буксуют, дает конкретно мне задание сколько соли просыпать. Проезал-посыпал. Автолюбители уехали-все довольны».

  Попередній матеріал
  Прем’єр-міністр Таїланду не збирається йти у відставку
  Наступний матеріал
  #Євромайдан в ніч на 10 грудня [відео]
  Теги:
  Loading...