5.ua

До відбудови Майдану обіцяють залучити громадськість

  Майдан Незалежності відбудують за народним проектом. Таке сьогодні заявив головний архітектор столиці, Сергій Целовальник. Він закликав долучитися до роботи не лише архітекторів-фахівців, а й безпосередніх учасників подій на Майдані та усіх, хто має цікаві ідеї.

  Проект відбудови Майдану оберуть у ході міжнародного конкурсу. У Будинку профспілок після реконструкції, припускає, можна облаштувати музей Небесної сотні. Каже, нині знайшлося кілька інвесторів, готових вкласти кошти у такий проект. Також на думку головного архітектора, потрібно перепланувати і Український дім, зокрема, зазначив,можна облаштувати там будинок Музики.

  Сергій Целовальник, головний архітектор м. Києва: "Сейчас уже распоряжение готовим о конкурсе и в составе, обязательно, общественный совет, то есть, мы его туда вводим. Второе – это обсуждение самое широкое, выработка заданий, выработка сценария. Третье – это международный конкурс".

  Андрій Куделін, представник департаменту архітектури та містобудування: "Хотели бы, чтобы кроме профессионалов в этом процессе поучаствовали те люди, которые были на Майдане, которые принимали участие в этих событиях непосредственно, и те, кто имеет какое-то отношение, не только архитекторы. Это должен быть проект народа".

  Попередній матеріал
  "Небесну сотню" поповнила дівчина з Львівської області
  Наступний матеріал
  В Інтернеті з‘явилися фото потягів з російською військовою технікою на кордоні з Україною
  Теги:
  Loading...