До столиці Литви із київських Жулян відтепер прямим рейсом

  До столиці Литви із київських Жулян відтепер прямим рейсом. До 27-го квітня можна зробити це буде тричі на тиждень, у понеділок, середу та п`ятницю. Потому вже - щоденно.

  1 година 20 хвилин. За цей час відсьогодні можна буде прямим рейсом потрапити у Вільнюс. Літатимуть цим маршрутом новенькі комфортабельні АТР - 72500, заявляють перевізyики. Крім столиці Литви, бюджетні рейси відкриють і на низку інших міст країн-сусідів та Європи. Частину маршрутів - серед переліку тих, якими раніше літала "Аеросвіт".

  Натомість литовці через аеропорт Київ зможуть потрапити в Донецьк, Харьков, Луганськ та Тбілісі. Такі пересадки через Київ пропонують тутешні авіакомпанії.
  Керівництво аеропорту тим часом рахує - за останній рік термінал зайняв друге місце в Україні за кількістю перевезених пасажирів. Щодня тут здійснюють близько 130-ти рейсів на добу.

  Рейсів більше, натомість інфраструктура поки недосконала. Об`їздна дорога в аеропорт "Київ", яка дозволить оминути усі міські затори, поки що досі недобудуована. Цьогоріч на чатинур обіт планують виділити близько 60-ти мільйонів гривень. Утім коли завершать - невідомо.

  Ганна Рибалка, Олексій Іванченков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  До боротьби із бідністю закликав світових лідерів Папа Римський
  Наступний матеріал
  Столична влада не виконує рекомендацій ЮНЕСКО
  Теги:
  Loading...