До Києва завітала унікальна пересувна лабораторія "Нанотрак"

  Унікальна пересувна лабораторія "Нанотрак" завітала до Києва. Сучасне обладнання для експериментів, мультимедійні стенди та матеріали для досліджень - усе це вміщено у вантажівці.

  Пересувну лабораторію створили в Росії. В Україні "Нанотрак" гостює вперше в рамках днів Москви в Києві. Нано-лабораторію відвідали учні Малої академії наук, студенти вишів та викладачі. Протягом години вони провели п`ять наукових експериментів, пов`язаних з нанотехнологіями. За час свого існування "Нанотрак" встиг об`їздити близько тисячі шкіл російської столиці.

  Оксен Лісовий, директор НЦ "МАН": "Для наших учнів, яких ми сюди приводим, це не є складні досліди. Сама концентрація можливості поставити різні експерименти у різних галузях в одному місці і це місце приїзджає до тебе самостійно, а не ти їдеш в різні кінці Києва чи свого обласного центру, щоб поставити ці експерименти - це, звичайно, правильний і цікавий підхід".

  Ніна Рототуєва, директор лабораторії: "Мы принимаем всех детей, начиная с 7 класса, чтобы у них хотя бы были элеменатрные навыки работы с лабораторным оборудованием. У нас 10 лабораторных работ, которые дети делают самостоятельно, и порядка 20 опытов, которые вот это вот. Причем все стенды у нас интерактивны".

  Попередній матеріал
  Мерія підготувала проект надання підтримки в отриманні житла для держслужбовців
  Наступний матеріал
  На Київщині провели спартакіаду серед чиновників
  Теги: