5.ua

До Києва привезуть мощі великомученика Георгія Побідоносця

  Мощі великомученика Георгія Побідоносця привезуть до столиці.

  Правиця святого відвідає Київ не випадково. Георгій - вважається покровителем міста і області в цілому. Нині його зображення можна побачити на гербі Київщини. Мощі святого до України привезуть вперше. Священослужителі переконують: для парафіян це унікальна нагода вклонитися правиці святого і попросити перемоги над усіма бідами. Особливо, це стосується жінок. Оскільки їм заборонено відвідувати гору Афон, де нині зберігається святиня. Не випадково обрали і пору року. Саме восени відзначають три дні пам’яті Георгія Побідоносця.

  Протеієрей Георгій Коваленко, прес-секретар Предстоятеля УПЦ: «16 листопада - пам’ять якраз відновлення храму у Ліді. це в нас 23 листопада - це день його мученицької кончини у 303 році. і це в нас 9 грудня - фактично завершення будівництва храму Георгія Побєдоносця в Києві».

  Єпископ Варсанофій, голова парафіяльної ради кафедрального собору УПЦ Воскресіння Христового: «Не кожний паломник має можливість побувати на Афоні. Приложитися чи до святої ікони чи до мощей і тому, я думаю, що це якраз хороша можливість для людей приложитися до великого святого великомученика Георгія Побєдоносця».

  Прикластися до святині містяни зможуть уже 30 жовтня. У Києво-Печерській Лаврі правиця святого пробуде до 4 листопада. Потім - іще тиждень у столичному храмі Всіх Святих. Далі мощі Георгія Побідоносця побувають у Чернігівській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Житомирській областях та Львові. А уже 3 грудня святиня повернеться до столиці іще на два дні. Помолитися святому зможуть і парафіяни Київщини. З 26 по 28 листопада мощі пробудуть у Білій Церкві.

  Попередній матеріал
  Узимку на 77 вулицях Києва обмежать рух
  Наступний матеріал
  У Борисполі відкрили міський будинок культури