До Києва прибуло авто української команди на ралі "Дакар"

  Дев`ять тисяч кілометрів - за тринадцять днів. До Києва прибуло авто української команди, яка цьогоріч уперше фінішувала на ралі "Дакар". Наш результутат - 36 місце. Тепер спортсмени відпочиватимуть, а на автівку чекає ремонт.

  Нарешті вдома. До Києва болід української команди повертається з тріумфом. Цьогоріч він уперше фінішував на ралі "Дакар". Щойно авто в’їхало на українську землю - його відразу взялися перевіряти. Дев’ять тисяч кілометрів пісків, гір та рівнин аргентинської землі, проте болід хоч зараз на дорогу виводь.

  Сергій Сілін, прес-секретар команди: "Машина в хорошом состоянии, ехать может сто процентов".

  Україна на ралі "Дакар" цьогоріч посіла 36-те місце. Таким результатом спортсмени задоволені.

  Костянтин Мещеряков, штурман української команди: "В принципе то, что я планировал перед стартом "Дакара", и то, что я говорил на предстартовой конференции, вообщем так оно и вышло".

  Вадим Нестерук, пілот української команди: "Кожен спортсмен вважає, що йому щось там об`єктивно заважало. Звичайно, ми вважаємо, що ми претендуємо на кращий результат і спробуємо це показати на наступному "Дакарі"".

  Змагання тривали на один день менше, ніж зазвичай. А сама траса була довшою і складнішою. Та найбільше дошкуляли технічні проблеми. 

  Віталій Бутинець: "На першому етапі - етап проходив у велику зливу і обламало кронштейн кріплення дворніків, відповідно екіпаж не рухався так, як би мав рухатись швидко".

  Справжнім випробуванням для спортсменів ралі стало цьогорічне нововведення. Близько чотирьохсот кілометрів траси вони їхали пустелею. 

  Костянтин Мещеряков, штурман української команди: "Ощущаешь себя космонавтом, чем экипажем спортивного автомобиля. Потому что весь спецучасток, там 400 километров, ты не видишь не то чтобы человека, там ни птиц нет, ни кустов нет, ни травы нет, вообще ничего нет. Есть только каменисто-пещаное плато и ты, больше никого. И какие-то следы от автомобилей, а может и не от автомобилей - не понятно".

  Спортсмени - на відпочинок, а для мехініків робота тільки розпочинається. За місяць авто мають повністю відремонтувати. А вже у травні цього року українська команда поїде підкоряти трасу в Тунісі.

  Наталя Гончарова, Денис Блажиєвський, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Присяжнюк хоче не допустити на Київщині стрибка цін на харчі
  Наступний матеріал
  У Будинку актора відкрилась виставка театральних художників
  Теги: