До Києва із проектом "Байком до школи" - завітали незвичайні туристи

  Із Франції до Китаю - лежачи на велосипеді. До Києва із проектом "Байком до школи" - завітали незвичайні туристи. Анна Салаюн та Бенджамін Столл - подорожують Європою - на лежачому велосипеді-тандемі. Стартували із міста Реймс, побували у Швейцарії, Австрії та Угорщині. Мета такої подорожі - спілкування зі школярами та обмін культурними традиціями різних народів.

  Лежачий велосипед-тандем Анни та Бенджаміна на столичному бульварі Шевченка змушує перехожих і водіїв повертати голови.

  Отак лежачи і крутячи педалі на своєму двоколісному, вони проїхали Швейцарію, Угорщину та Австрію. Усе найнеобхідніше - а це 60 кілограмів речей - возять із собою.

  Анна: "Попереду - важкі електричні прилади, ліки, різноманітні інструменти".

  Бенжамін: "Позаду - два костюми. Один для того, щоби можна було керувати великом, а другий, щоб зустрічатися з людьми і виглядати як людина".

  Мета велоподорожі - їздити країнами Європи і розповідати місцевим школярам про дбайливе ставлення до довкілля та обмінюватися традиціями різних культур і народів. У столиці Анна та Бенджамін планують пробути ще кілька днів і зустрітися з учнями однієї з французьких шкіл. Свій чудернацький транспорт, розповідають мандрівники, їм змайстрували в Голландії спеціально для проекту "Байком до школи".

  Анна: "Ми називаємо його єдинорогом через білий колір, так це його ім`я!"

  Наступні зупинки Анни та Бенжаміна - у Росії, Казахстані, Монголії і кінцева - у Пекіні. Лежачи на велосипеді мандрівники планують проїхати усього 14 тисяч кілометрів.

  Ганна Рибалка, Олександр Зіменко та Юрій Усік, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Довгоочікувану прохолоду - принесли у столицю дощі
  Наступний матеріал
  У різних містах Київщини триває фестиваль, присвячений місяцю захисту дітей
  Теги: