До Дня місцевого самоврядування школярі та чиновники помінялися місцями

  Школярі та посадовці помінялися місцями. В кабінетах чиновників працюють діти та звітують про наповнення бюджету - у такий нетрадиційний спосіб у Шевченківскьому районі столиці відзначили День місцевого самоврядування.
  На один день старшокласники однієї зі шкіл перевтілилися у посадовців та посіли кабінети голови району і його заступників. Вони приймали відвідувачів, відповідали на звернення громадян. По тому на апаратній нараді школярі презентували власні ідеї виходу з кризи. Це додаткові джерела фінансування, вирішення кадрових питань, виховання духовності серед молоді та винищення шкідливих звичок. Перед тим у тій-таки адміністрації учні упродовж місяця проходили відповідну практику.

  Віктор Пилипишин, голова Шевченківської РДА: "Враховуючи те, що діти будуть визначати життя в країні через 10 років. Ми хотіли показати один день реального життя в районній адміністрації міста Києва. Вони краще будуть знати район, які події відбуваються, які заходи проводяться. Вони будуть знати що для цього потрібні повноваження, гроші. Потрібно робити кадрові призначення. А саме головне їм вже сьогодні потрібно приймати рішення".

  Марія Іваненко, школярка-дублер голови Шевченківської РДА: "Я зайняла місце голови, тому що я є президентом шкільного самоврядування, і ми вирішили що я буду заступником. Я вважаю, що молодь повинна цікавитися тим що відбувається в країні, в своєму місті, районі. Молодь повинна бути відповідальною та патріотами".
  Попередній матеріал
  У Києві з`явилася сучасна зала для фехтування
  Наступний матеріал
  Фінансова криза стягує до Києва кримінал
  Теги:
  Loading...