5.ua

Для охорони Києва створюється батальйон територіальної оборони

  Кордони Києва охоронятиме спеціальний 12-й батальйон територіальної оборони, який планують створити найближчим часом.

  Про це 15 травня повідомив голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, зазначають у прес-службі КМДА. 

  "Ми формуємо 12-й батальйон територіальної оборони Києва. Це військове формування, яке буде знаходитися на казарменому становищі в одній з військових частин Києва", - сказав Бондаренко. 

  За словами глави КМДА, до складу батальйону увійдуть виключно військовослужбовці. Кошти на їх утримання виділятимуть частинами з бюджетів Міністерства оборони України та КМДА. Мінімальна заробітна платня тут становитиме 2200 грн. 

  "В умовах сьогоднішніх, коли очікування терористичних акцій є небезпідставним, місто повинно охоронятися набагато ретельніше ", – відзначив голова КМДА Володимир Бондаренко.

  Він також зазначив, що новостворене формування буде суто столичним підрозділом і охоронятиме кордони міста та його стратегічні об'єкти. 

  На даний момент до військової частини 12-го батальйону вже передали 50 одиниць військової техніки, закупили білизну, взуття, одяг, камуфляж та необхідні предмети побуту.

  Попередній матеріал
  Афери Курченка коштували Україні 26 млрд грн. за минулий рік – Аваков
  Наступний матеріал
  Бойовики намагалися відбити втрачені в ході АТО позиції під Слов’янськом - Міноборони
  Теги:
  Loading...