Держспоживстандарт презентував виставку харчів-убивць

  Завеликий вміст трансізомерів, сорбінорвої та бензойної кислоти та ще купа шкідливих барвників - усе це кияни вживають щодня, ризикуючи власним здоров`ям. Виставку харчів - убивць презентували журналістам фахівці Держспоживстандарту.
  Усю продукцію придбали в столичних супермаркетах. Експертизу зробили власним коштом. Виявилося: найбільше шкідливих наповнювачів містять кисломолочні продукти, цукерки, морозиво, соки і цукати. Ситуація, за даними експертів, за останні два роки геть не змінилася. У Держспоживстандарті нарікають: три столичні лабораторії Міністерства охорони здоров`я якість харчів проконтролювати не спроможні. Водночас цього права хочуть позбавити і 25 акредитованих лабораторій Держспоживстандарту. Такі нові вимоги європейської бізнес-асоціації й від них страждатиме споживач, кажуть експерти.

  Валентин Семенович, начальник наукового відділу "Укрметртестстандарта": "Жінка, яка регулярно споживає такі жири, ризикує народити дитину з діабетом або маленькою вагою, у чоловіків трансізомери провокують зниження вироблення чоловічого гормону тестостерону, що призводить до імпотенції. Це не наші слова- це слова медиків, фахівців".
  Попередній матеріал
  "Дивний замок" має серйозні проблеми з приміщенням
  Наступний матеріал
  Футболісти ФК "Арсенал" влаштують видовище під вікнами Черновецького
  Теги:
  Loading...