Укрзалізниця
Укрзалізниця https://www.instagram.com/anatariels/

Держрегулятор не підтримав автоматичну індексацію тарифів "Укрзалізниці" – Ляпіна

  На її думку, до початку роботи новообраного парламенту і формування нового Кабінету міністрів питання тарифів вирішити навряд чи можливо

  Держрегуляторна служба не погодила проект автоматичної індексації тарифів на вантажні перевезення "Укрзалізниці". У службі наголошують: без створення Національної регуляторної комісії з питань транспорту проблеми залізниці вирішити не вдасться. Про це у ході наради в ДРС заявила голова служби Ксенія Ляпіна.

  "До нас надійшов проект від Мінінфраструктури, який стосувався автоматичної індексації тарифів на вантажні залізничні перевезення. Але ми знайшли там суттєві недоліки і 26 липня надали відмову у погодженні цього проекту. Але ідея формульного підходу і пошуку форм взаєморозуміння залишається", – зазначила Ляпіна.

  На її думку, до початку роботи новообраного парламенту і формування нового Кабінету міністрів питання тарифів вирішити навряд чи можливо. Час до вересня, коли нова влада розпочне роботу, Ляпіна запропонувала використати для формування локального порядку денного з урахуванням позиції вантажоперевізників.

  "Я вважаю, що без незалежного регулятора далеко ніхто не поїде. Він визначить, що є інфраструктурна складова, що піде у вільний ринок, що може субсидіюватися, вивчить витрати залізниці. Це професійна робота, яка має бути зроблена. Хтось має професійно аналізувати затрати залізниці", – підкреслила Ляпіна.

  Попередній матеріал
  У Києві посеред дороги згорів позашляховик BMW – відео
  Наступний матеріал
  Потрібна реформа: 45% коштів екологічного податку не йде на розв'язання природоохоронних питань – Мінекології
  Теги:
  Loading...