Дерибан Біличанського лісу може продовжитись

  Дерибан Біличанського лісу може продовжитись навіть після приєднання селища Коцюбинське до території Києва. Про це заявляють у громадському комітеті "За збереження Біличанського лісу".

  За словами активістки Вероніки Агеєвої, якщо нові межі столиці таки затвердять - Коцюбинську селищну раду розформують. Відтак незрозуміло, хто буде відповідати в суді за вирубку й забудову шестисот гектарів лісу. Офіційним правонаступником рішень щодо приватизації ділянок стане Київрада. У комітеті побоюються столичні депутати можуть визнати роздачу ділянок лісу законною. Утім навіть якщо цього не станеться - Київрада змушена буде відновлювати ліс і викупати землю у її власників за бюджетні кошти. Нагадаємо, напередодні у Департаменті земельних ресурсів на питання журналістів, хто судитиметься з Київрадою після розформування Коцюбинської селищної ради - не змогли відповісти.

  Вероніка Агеєва, голова громадського комітету за збереження Біличанського лісу: "Територія селища Коцюбинське є вкрапленою в територію міста Києва. Тут на цій території роздаються ділянки Коцюбинсмької селищної ради. Зараз коли є границя - ми це бачимо, коли зникне границя - зникнуть і сліди злочину. Перед тим як приєднувати селище Коцюбинське ми ввжаємо за доцільне скасувати ці рішення".

  Попередній матеріал
  Провокацією назвали проект нових меж Києва у КОДА
  Наступний матеріал
  За минулу добу у Києві через ожеледицю травмувалося понад 500 осіб
  Теги:
  Loading...