Депутати знайшли винного в земельному рейдерстві на Київщині

  Депутати таки знайшли винного рейдерстві на Київщині. На екстреному засіданні земельної комісії вони звинуватили колишнього керівника Київоблзему Євгена Петрука, який віднедавна є заступником керівника Державної земельної агенції.
  Такий вердикт оприлюднив депутат Київоблради Володимир Федосеєв. З його слів, саме за вини цього посадовця було ошукано мешканців селищ Щасливе та Олександрівка, що на Бориспільщині. Отже, усі попередні закиди на адресу нинішнього чільника відомства Андрія Іванюка є безпідставними. Більшість земельних оборудок здійснювалися під егідою його попередника. Мовляв, саме пан Петрук очолював обласне земельне відомство з 2002-го по 2007-й роки. І саме за цей період на Київщині за безцінь роздали рекордну кількість землі. Тепер депутати просять Генпрокуратуру дати оцінку діянням посадовця.

  Володимир Федосеєв, депутат Київоблради: "Люди, які безпосередньо приймали участь в ошуканні людей, селян щодо розпаювання земель - вони взагалі не відповідають і не притягнуті до кримінальної відповідальності. Комісія земельна сьогодні прийняла рішення звернутися до Генеральної прокуратури з перевіркою земельного управління в Київській області - якраз за період правління пана Петрука".
  Попередній матеріал
  Тервиборчком почав розглядати заяви від майбутніх кандидатів у мери Києва
  Наступний матеріал
  Франція допоможе Києву підготуватися до Євро-2012
  Теги:
  Loading...