Депутати Київради передати будівлю “Гостинного двору” у комунальну власність

  Депутати Київради не підтримали проект рішення, про звернення до Кабміну передати будівлю “Гостинного двору” у комунальну власність.

  передати будівлю “Гостинного двору” у комунальну власність. За  це проголосували лише 56 з 71 го зареєстрованого депутата. Перед початком сесії з відповідною вимогою мерію пікетували близько 200 активістів. Також вони вимагали - скасувати землевідведення "Укрреставрації" та звільнити керманичів Подільського відділку міліції, які причетні до сутички активістів із правоохоронцями у Гостинному дворі 18 лютого.

  Протестуючий: "Перша наша вимога - це звільнення керівного складу подільского ргу мвс україни, відповідальних за побиття на подвірї Госитнного двору. Ми дуже не хочемо, щоб Україна була перетворена на Міліціфеську державу".

  Протестуючий: "Зараз це державна власність, зараз контролює двір фонд держмайна і це дуже така зручна позиція для міських чиновників, щоб постійно віднєкуватись, ніби вони ні на що не впливають. Наша вимога, щоб київська міська влада скасувала дозвіл на виділення відповідної земділянки укрреставрації - це по перше, по-друге, щоб Попов негайно скасував свої так звану роспорядження, які дозволяють проводити рестараційні роботи".
     

  Попередній матеріал
  Золото на чемпіонаті Європи з біатлону виборов українець
  Наступний матеріал
  30 тис підписів містян за відставку чільника "Київатодору" зібрали ударівці
  Теги:
  Loading...