День здоров`я у столичних поліклініках

  День здоров`я - у поліклініках Києва. Сьогодні і завтра в усіх районних віділеннях можна виміряти тиск та проконсультуватися із лікарями. У разі потреби - хворого направлять до вузькопрофільних фахівців.

  Пані Алла почула про День здоров`я по радіо. Прийшла виміряти тиск, адже власного тонометра вдома не має. Оперативним обстеженням лишилась задоволена.

  Алла Данілова, пацієнтка: "Не сидячи в черзі, можеш на твою хворобливу чи наболівшу твою проблему, ти можеш поспілкуваться з хорошими спеціалістами, не заходячи до кабінету".

  Без реєстрації та черг у поліклініках виміряють тиск та вислухають скарги. Нині найбільш поширеною проблемою лікарі вважають серцево-судинні недуги. Саме на них припадає найбільший відсоток смертей в Україні. Усе - через брак інформації, кажуть медики, адже запобігти таким захворюванням - цілком можливо.  

  Таміла Караєвна, лікар-кардіолог ЦРП Подільського району: "Більш доступним стає лікар в ці дні. Люди знають, що це День здоров`я, і вони вже тягнуться до поліклініки, і тут ми вже дивимося, в якому вони стані".

  Зазвичай, нарікають лікарі, містяни звертаються по допомогу вже у хворому стані. Тому, серед завдань акції - заохотити містян до профілактичних медоглядів. 

  Ігор Королик, головний лікар ЦРП Подільського району: "Эти дни здоровья направлены на то, чтобы больных профилактировать на своевременный приход к доктору любой специальности. Чем быстрее патология будет выявлена - тем меньше будет затрат и экономических, и социальных, и медицинских на дальнейшее лечение".

  Пройти медогляд можна у всіх центральних районних поліклініках. Акція до Дня здоров`я триватиме ще й завтра, 30 серпня.

  Ольга Сас, Андрій Єршов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У книгарні "Сяйво" підрахували збитки від дій рейдерів
  Наступний матеріал
  У Києві запрацював перший церковний дитсадок
  Теги: