День захисника Вітчизни відсвяткували в КОДА

  День захисника Вітчизни відсвяткували в Київській облдержадміністрації. Губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк відвідав Фастів, де привітав ветеранів та учасників бойових дій зі святом і вручив пам’ятні подарунки та подяки.

  Микола Миколайович збройним силам віддав 34 роки життя. За цей час змінив 12 місць служби. Сьогодні полковник відзначає День захисника Вітчизни зі своїми друзями.

  Микола Хромов, ветеран: "Згадувать треба то що було. От я кажу 12 місць поміняв начиная з Дального Востока, Запада, Польща, Германія, Кавказ, Север Ленінград, Центр, тоість багато місць поміняв і це приємно згадати з друзями".

  Привітати ветеранів та учасників бойових дій до Фастова приїхав губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк. Він вручив близько ста пам’ятних подарунків та подяк. 

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Я генерал-полковник, я учасник бойових дій, я знаю, що таке війна, тому Слава Богу, що сьогодні все робиться для того, щоб наші діти, щоб усі хто проживає на території України не знали. що таке війна. Тому дійсно для мене це свято. Я бережу мир шаную тих людей, які якраз роблять все для того, щоб був мир і спокій на землі".

  Нині на Київщині проживає до 2 тисяч ветеранів. Для них у області працює кілька держаних програм, за якими ветерани вже отримали 47 автомобілів і близько трьохсот путівок на лікування в санаторіях.  

  Олександр Качний, голова Київської обласної ради: "Ми сьогодні створили нову програму підтримки інвалідів Великої Вітчизняної війни. Це програма якраз по напрямку і утриманню автомобілів, лікування. ліки. Якраз ми зараз домовляємося з Кримською областю про те, що там будуть виділені путівки для 500 наших ветеранів".

  Після урочистостей - святковий концерт.

  Наталя Гончарова, Олександр Зименко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Причиною замаху на Чижмаря стали ревнощі
  Наступний матеріал
  Виставка петриківського розпису відкрилася в Українському фонді культури
  Теги: