Демонтувати незаконні мафи на пляжах столиці взялися комунальники

  Демонтувати незаконні мафи на пляжах столиці взялися комунальники.

  Одне з таких, кафе у Гідропарку. Заклад проіснував 5 років, а у комунальному підприємстві "Плесо" переконують: у власника немає ані документів на розміщення, ані дозволів на підведення електроенергії, каналізації та води. І так кав`ярень там чимало. Загалом з початку року біля Дніпра демонтували 4 заклади відпочинку і ще півсотні торік. 

  Георгій Мепарішвілі, перший заступник генерального директора КП "Плесо": "От уровня воды должно быль 50-100 метров. Должны быть если кафес тоит тут должны иметь разрижение на розмищение, на канализацию на воду. ни одного документа у них не было. Если летом еще останутся такие споруді тоже самое с ними будет происходить".

  Демонтувати беруться не тільки заклади біля води, а й на вулицях столиці. У Київблагоустрої повідомляють: загалом у місті залишилося 12 тисяч незоконних мафів. Половину обіцяють прибрати уже до кінця року. Під прицілом комунальників не тільки споруди без документів, а й ті, що порушують будівельні норми. Переважно - це кіоски біля станцій метро.

  Владислав Шелоков, прес-секретар ГУ контролю за благоустроєм: "Це що стосується входу і виходу з метро в радіусі 20 метрів там немає бути жодної споруди комерційного призначення. Напривеликий жаль такі вимроги не виконуються і найближчим часом комунальне підприємство київблагоустрій переключиться виключно на демонтаж біля станцій метрополітену".

  Попередній матеріал
  Поштову площу реконструюють у борг
  Наступний матеріал
  Усі столичні жінки, які народять 8 березня отримають пакет необхідних медикаментів у подарунок
  Теги:
  Loading...