Де і за скільки жити в Києві під час Євро-2012?

  Де і за скільки жити під час Євро-2012? Київ готує готелі і хостели для уболівальників, але ціни - кусаються. Експерти порахували - платити євро-гостям доведеться уп`ятеро більше, аніж у безфутбольні будні.

  Це скромне ліжко, за словами власника хостелу, туристу коштуватиме від сорока євро за добу. За окрему кімнату - з двома ліжками та замком на дверях, - доведеться викласти понад двісті  євро за добу.

  Євген Лавринюк, власник "Дрім хостел": "На период Евро цены поднимутся в 3-4 раза. Стараемся не поднимать цены черезмерно. То есть мы ставим вполне адекватные цены на время проведения такого массового мероприятия".

  А от за цей двомістний номер у беззірковому міні-готелі з телевізором та холодильником євро-гість має віддати понад 400 гривень. Керівництво обіцяє - на період футбольної першості цін не підвищуватимуть. Проте є "але".

  Борис Білий, директор філії Комплексу міні-готелів ДП "Екос" ХК "Київміськбуд": "Ціни можуть підніматися, якщо будуть збільшені витрати на енергоносії,плюс індексації заробітних плат і зріст комунальних платежів".

  Експерти нарахували інші цифри. Футбольним уболівальникам протягом Євро за житло доведеться платити уп`ятеро більше. Для порівняння: у Варшаві тиждень у дешевому готелі або хостелі коштуватиме від шестисот шістдесяти євро. Тоді як у Києві - удвічі дорожче.

  Юлія Шкурко, Активіст руху хостелів, координатор ініціативи "Київ - гостинне місто": "Минимальная цена по букингу ето 1400 євро за 7 дней".

  У профільному управлінні КМДА заспокоюють - суттєвого подорожчання не буде. Адже цим опікується УЄФА.

  Дмитро Калганов, начальник відділу готельного господарства управління туризму готельного господарства та курортів КМДА: "З нашого боку було досягнуто домовленості, що ціни не будуть перевищувати 20 відсотків від сьогоднішньої вартості. Не має ніякої речі о том, что ціни будуть підвищуватися на 200 - 300 відсотків".

  Заробити на футбольних уболівальниках воліють і містяни. Інтернет рясніє оголошеннями, в яких пропонують ліжка в оселях від 30 євро за добу.

  Влад Кочатков, Роман Гриценко, Іван Довганик, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Cлужбовці Республіканського вищого училища фізкультури привласнили гроші на ремонт гуртожитків
  Наступний матеріал
  Новий лікувально-діагностичний комплекс лікарні "Охматдит" здадуть в експлуатацію в 2014 р.
  Теги: