Чиновники запевняють - Київ готовий до підтоплень

  До підтоплень та рясних злив Київ готовий - принаймні, у цьому запевняють чиновники та столичні рятувальники.

  За їхніми словами, проблеми можуть виникнути хіба що через засмічені зливостоки, а ще - через високий рівень води у річках. Нині він перевищує максимальну позначку у мережах, якими дощова вода стікає до водойм. Нормалізуватися ситуація має за два тижні, а от рясні зливи у столиці очікують 11 та 12 червня. Натепер у місті нараховується 80 місць, яким загрожує підтоплення у випадку негоди. Тож нині у Департаменті з надзвичайних ситуацій озброюються насосами - воду з вулиць обіцяють відкачувати протягом двох годин від настання критичної ситуації.

  Сергій Рюмшин, директор департмаенту з надзвичайних ситуацій: "Ми сьогодні готові до локалізації проблем, як можуть виникнути. Значить будем фізично відкачувати. Грубо ажучи, в кожному ШЕДі по 6-8 насосів. В кожному ЖЕКу є по 2-3 насоси".

  Роман Ткачук, командир рятувальної служби КМДА: "В начале весеннего сезона мы готовились. Полностью городские учения были по паводку. Мы отрабатывали различные учебные места, связанные с эвакуацией пострадавших и строительством дамб. И оказании помощи на воде. По аварийно-спасательным силам Киев, конечно, готов".

  Попередній матеріал
  В Луганську пройшла акція на честь дня народження Пушкіна
  Наступний матеріал
  У Києві вчились ліквідовувати хімічну аварію
  Теги: