Чимало українців 8 березня не визнають

  Чимало українців 8 березня не визнають. Таку думку поділять навіть самі жінки. Однак, поки що, традиція вітати представниць прекрасної статі не зникла. Напередодні свята у крамницях – уже традиційно людно. Які ж подарунки зараз в моді і як здивувати традиційними сюрпризами – досліджувала Наталя Новосядла.

  Жіноче свято без квітів - важко уявити. Цього року, як і зазвичай, найбільше купують троянди і тюльпани. Та якщо чоловіки оригінальністю не виділилися, то у флористів до свят завжди нові ідеї. Вони пропонують принти на пелюстках. На  квітці малюють не лише привітання та освідчення.

  Катерина, флорист: "Роблять написи віршовані. Наприклад, ми навіть викладаємо пазли з різних рядків віршів. І таким чином викладаємо, щоби людина могла прочитати цей вірш на пелюстках. Іноді, навіть люди самі пишуть ці вірші". 

  Щоби жінка сповна відчула святковий настрій. Кухарі радять чоловікам перебрати на себе жіночі обов`язки. Приміром, приготувати сніданок. Шеф-кухар Ірина демонструє як звичайну страву  перетворити на святкову. У цій справі треба довіритися фантазії. Тост у вигляді серця - неодмінно викличе усмішку у вашої коханої.

  Традиційний подарунок можна вручити у нетрадиційний спосіб. Один із варіантів - помістити його у коробку з метеликами. Але тут треба добре подумати, де саме робити сюрприз. Комахи можуть прожити у квартирі кілька тижнів. Для цього їх потрібно оберігати від обігрівальних приладів і підгодовувати цукровим сиропом. Метелики - людей не бояться і можуть сідати за стіл разом із господарями.

  Олег Закуркін, продавець метеликів: "Саме ці метелики, вони люблят фрукти. Тому якщо в квартирі десь будуть фрукти. Вони будуть знаходитися на них і істи їх".

   У розкладі святкового дня має бути місце культурній програмі. Для відвідин театру чи ресторану частина киян замовляє ексклюзивні автівки.

  Микола Новиков, власник ретро-автомобілів: "Порівнюю ці автомобілі з вечірньою сукнею. Тобто, незручно, але красиво! Зате увагу привертає значно більше ніж будя-яка, навіть крута автівка".

  Але навіть найдорожчий і найкреативніший подарунок - ніщо порівняно із чоловічою увагою.

  Наталя Новосядла, Іван Довганик, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Напередодні 8 березня квіти в столиці значно не здорожчали
  Наступний матеріал
  Із 8 березня привітали жінок Київщини у КОДА
  Теги: