Чи надасть забудовник мешканцям по вул. Бахмацька нове житло?

  Замурували. З новою силою спалахнула квартирна суперечка на вулиці Бахмацькій. Сусідня новобудова впирається у стіни хрущовки вже 4 роки. В квартирах мешканців з`явились велечезні тріщини, а будинок визнаний непридатним для проживання.

  Один крок відділяє балкон Федора Дмитровича від стіни новобудови. Сонячне світло не потрапляє до кімнати пенсіонера понад 4 роки. Із вікон видно лише ґрати, якими відгороджено будинок. На стінах - тріщини, задощить - тече стеля. Пенсіонер у розпачі - писав листи із проханням розібратися навіть до Президента. Як жити у такій квартирі - не знає. 

  Так само жаліються і сусіди пенсіонера - Олександра та Володимир Демченки. У щілину на кухні можна просунути руку, взимку температура у помешканні ледве сягає позначки 12 градусів. Нове житло їм пропонує сусід-забудовник. Утім подружжя йому віри не йме.

  Забудовник зізнається, йому вдалося домовитися із половиною мешканців 4-го під`їзду по вулиці Бахмацькій. Решті пропонують нові квартири на сусідній вулиці. Щоправда, житло там ще недобудоване.  

  Усе буде добре - кажуть у Святошинській райраді. Про конфліктну ситуацію на Бахмацькій та Олевській знають. Рік тому створили комісію, яка має залагодити суперечку. У районі обіцяють - зимувати будуть у теплі. 

  Зима не за горами, а хрущовка на Бахмацькій стоїть із тріщинами, заклеєними скотчем. Іншого житла люди досі не мають.

  Ксенія Дворнікова, Олександр Майданюк, Ігор Пльонкін, 5 канал

  Попередній матеріал
  Столична влада вже готова підключити до опалення лікарні
  Наступний матеріал
  Поліція відпустила студента, який жбурнув черевика в голову МВФ
  Теги: