Чудотворний образ Богородиці "Геронтиса" прибув до Києва

  Чудотворний образ Богородиці "Геронтиса" прибув до Києва з Одеси. Це нова копія тієї ікони, що й на горі Афон в монастирі Пантократор. Саме там ігуменські монахи спостерігали явління Божої матері.

  Чудо від ікони сталося, коли після молитви настоятеля в порожніх монастирських чашах з`явився єлей. Богородиця зображена в повний зріст без немовляти Христа на руках, що серед православних ікон трапляється рідко. Вже по обіді в храмі святого Луки чимало парафіян прийшли приклатися до чудотворного образу. Зазвичай до Богородиці "Геронтиса" звертаються з проханням гідної старості та задля подолання матеріальних негараздів. У Києві ікона пробуде до 26-го квітня.

  отець Ярослав, настоятель храма св. Луки: "Всякий віруючий християнин котрий буде вшановувати, вкланятися молитися до Божої матері, через цю ікону отримає допомогу - з вірою звичайно - тобто не магічно відноситися - от помолився - і все зразу стане добре, а наше життя - це трошки інше, тобто християнське життя - воно не вкладається в рамки - прийшов в храм, поставив свічку та пішов та почав робити так само, як і жив, а треба відкорегувати своє життя".

  Попередній матеріал
  Тимошенко вирішила вплинути на МВФ через Японію
  Наступний матеріал
  У КМДА все ж намагаються зробити медицину платною
  Теги:
  Loading...