5.ua

Чільники Київщини написали заяви на звільнення

  Анатолій Присяжнюк відсьогодні вже не очолює область. Напередодні заяву про припинення повноважень та вихід з Партії регіонів написали голова облради Олександр Качний та його заступники. З обласної фракції партії регіонів вийшли 23 депутати.

  Пікетувати позачергову сесію облради прийшли депутати з Києво-Святошинського району. Кажуть, дізналися – облрада вигадала, як не втратити посади.

  Пікетувальник: «Влада хоче поміняти чашечку, перелитися в іншу фуражечку і залишитися тут господарювати. Щоб змінити Качного – голову обласної ради – треба дві третини голосів, їх фізично немає».

  Пікетувальник: «Те, що зараз сформовано в районних міських радах – це не представництво громад, це по суті люди, які дали клятву вєрності Присяжнюку і іже з ним».

  Тим часом, у кабінетах облради поширюють інформацію – сесії не буде. Принаймні, сьогодні. Лави Партії регіонів покинули 23 депутати, каже голова Київської облради Олександр Качний. Заяву про вихід із фракції регіоналів та дострокове припинення повноважень на посаді написав і сам Качний та його заступники.

  Олександр Качний, в.о. голови Київської облради: «У зв’язку з тим, що ми обиралися на керівні посади обласної ради з лав Партії регіонів, то ми, як відповідальні політики, написали заяви про дострокове припинення повноважень голови, першого заступника і заступника. Будемо створювати нову фракцію, міжфракційну групу із тих депутатів, які вийшли із Партії регіонів, і почнемо розпочинати нову співпрацю вже між депутатськими фракціями. З тим керівництвом обласної ради, яке буде обрано на слідуючій сесії».

  Про створення нової міжфракційної групи з ймовірною назвою «За розвиток Київщини» говорить і Анатолій Присяжнюк. Відсьогодні він припинив очолювати область, як губернатор, а от заяву про вихід із партії регіонів, каже, не писав.

  Анатолій Присяжнюк, в.о. голови Київської облдержадміністрації: «Дійсно, сьогодні є пропозиція така, щоб сформувати демократичну фракцію «За розвиток Київщини». Ми так будемо пропонувати. Я теж є депутатом облради, а депутати вже сформують назву і чи підтримають, чи не підтримають».

  Журналіст: «То ви вже написали заяву?»

  Анатолій Присяжнюк, в.о. голови Київської облдержадміністрації: «Да, я написав заяву на ім’я в.о. президента Олексадра Турчинова і передав йому особисто».

  Визначитися з новою більшістю у Київській облраді депутати збираються до кінця тижня. Чергову сесію запланували на 27 лютого.

  Ганна Рибалка, Нонна Лактіонова, Іван Головач, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Брок: ЄС надасть новому уряду України $18-20 млрд.
  Наступний матеріал
  Небесній сотні встановлять пам’ятник в Києві
  Теги:
  Loading...