5.ua

Чільники КМДА не наважуються заходити до своєї будівлі – засідають у райадміністравціях [відео]

  Ні пишної зали, ні червоних доріжок. Перше публічне зібрання після штурму КМДА міські чиновники зібрали в Печерському районі.

  Олександр Попов, голова КМДА: «В неправовий спосіб в неділю заблокована робота нашої адміністрації. В адміністрації знаходяться люди, які прийшли висловити своє бачення, свою позицію громадську. До яких, я думаю, в нас немає ніяких претензій. Але факт скоєння неправових дій безумовно повинен бути розслідуваний і доведений до кінця».

  З району в район кочує й секретаріат Київради. У будівлі на Хрещатику працює лише сильна стать. Жінок не пускає сама Галина Герега.

  Галина Герега, секретар Київради: «На сьогоднішній день в черговому режимі виходять лише чоловіки. тому що я їм не можу гарантувати повну безпеку».

  За власну безпеку хвилюється й перший заступник пана Попова.

  Анатолій Голубченко, перший заступник голови КМДА: «Як можна заходити, якщо в будівлю заходили через вибивання скла, шибок».

  Журналіст: «Тобто, ви думаєте, що вас, як першого заступника, не пустять?»

  Анатолій Голубченко, перший заступник голови КМДА: «Чому не пустять? Я боюсь провокацій. Я не хочу, щоб були провокації. Шось скажуть, я шось відповім, мені дадуть по обличчю. Потім арматурою по голові і до побачення».

  Влад Ломов, голова Сумського обласного осередку ВО "Свобода": «Нема тут таких провокаторів, ніхто його тут не ударе. В Сумах у нас чоловік триста таких. Хай не боїться, хай іде».

  Охоронець-волонтер: «Активісти чому його ударять? Його, можна сказати, половина активістів в лице знати не буде».

  Тим часом, на Хрещатику, 36 – вже є своя волонтерська охорона, оргкомітет і лікарі. Андрій відповідає за роботу медпункту.

  Андрій Гордієнко, відповідальний за медпункт: «Зверталися в основному люди, які були на вулиці. З головним болем, з кашлем».

  Міський департамент охорони здоров'я каже, що теж долучився.

  Віталій Мохорєв, директор Департаменту охорони здоров’я КМДА: «Там працює наша виїзна бригада швидкої медичної допомоги.

  Журналіст: «Тобто, саме в Колонній залі, так?»

  Віталій Мохорєв, директор Департаменту охорони здоров’я КМДА: «Так, чергуємо».

  Андрій Гордієнко, відповідальний за медпункт: «Поки що не бачили. Тільки від київської СЕС принесли якісь листи. Це єдине, що ми бачили».

  Одразу кілька столичних департаментів з трибуни рапортують Олександру Попову – через виїзні умови роботи адміністрації турбуються про фінансові питання. 21 мільйон боргу не віддали комунальному підприємству «Фармація». Не все зароблене отримали й працівники «Київпастрансу». Без засідань постійних комісій Київради не можуть працювати й столичні депутати. Та й на саму сесію в грудні фракції планували зібратися щонайменше тричі.

  Журналіст: «У вас є можливість проводити виїзні засідання?»

  Галина Герега, секретар Київради: «Регламент цього не передбачає. Київська міська рада готова в любий час провести пленарне засідання. Як тільки буде дана можливість нам працювати і буде забезпечена повна безпека – я зразу підпишу розпорядження щодо проведення пленарного засідання».

  А поки в КМДА оселилися активісти – мізкують про справи насущні. Зокрема, про ялинку.

  Віктор Корж, заступник голови КМДА: «Будуть встановлені у всіх районах ялинки. Та ялинка, яка планувалась, як головна – мабуть, сьогодні не розглядається в силу обставин різних».

  Доки елементи ялинки з Майдану забарикадували підхід до ліфту в мерії, кияни гадають – де поставити нове новорічне дерево.

  Кияни: «Мені подобається, вона сама красивіша за моє життя!»

  Кияни: «На Михайлівській можна було б!»

  Кияни: «На Софійській!»

  Кияни: «Не на Майдані Незалежності. Ні в якому разі».

  Журналіст (Грузія): «Вот этот елка, который сейчас украшено с лозунгами и слава Богу не украшено конфетами-финтифлюшками от Януковича, она украшена теми лозунгами, которые в сердце написано каждым украинцем. Это ваши предновогодние дни можно назвать новыми елочными революциями”».

  Ганна Рибалка, Денис Ковальов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Медведєв хоче «стабільності і порядку» в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  Столичні лікарі і студенти-медики допомагають протестувальникам
  Теги:
  Loading...