5.ua

Червоний хрест зібрав 100 тис. грн. на ліки для поранених бійців АТО

  Сто тисяч на ліки – саме стільки грошей Товариство Червоного хреста зібрало на допомогу пораненим бійцям АТО, які нині перебувають в столичних медзакладах.


  Частину медикаментів спершу доправили до центрального військового шпиталю Міноборони. Туди повезли дороговартісні антидепресанти. Лікарі кажуть – попит на ці ліки є, бо військові, які повернулися із Сходу, тривалий час переживають стрес та психологічне виснаження. Решту медикаментів – кілька коробок – члени столичної районної організації Червоного хреста повезли до шпиталю прикордонників. Нині там перебуває біля півсотні поранених бійців.

  "Одним із напрямків товариства Червоного хреста є готовність і дії в надзвичайних ситуаціях. Такі склади у нас є, запаси є, і зараз ми збираємо кошти, продукти харчування, надаєм їх переселенцям і пораненим бійцям. Зараз ми назбирали сто тисяч гривень і накупили ліки для Центрального військового госпіталю. А в госпіталь прикордонників – там антибіотики, тому що там хворі лежать, які воювали в зоні АТО, і ми передаєм їм антибіотики", – розповіла Валентина Романюк, голова Деснянської районної організації "Товариство Червоного хреста".

  Попередній матеріал
  Віталій Кличко зустрівся із Вікторією Нуланд за зачиненими дверима
  Наступний матеріал
  МОЗ прогнозує спалах грипу на кінець жовтня