5.ua

Червоний хрест зібрав 100 тис. грн. на ліки для поранених бійців АТО

  Сто тисяч на ліки – саме стільки грошей Товариство Червоного хреста зібрало на допомогу пораненим бійцям АТО, які нині перебувають в столичних медзакладах.


  Частину медикаментів спершу доправили до центрального військового шпиталю Міноборони. Туди повезли дороговартісні антидепресанти. Лікарі кажуть – попит на ці ліки є, бо військові, які повернулися із Сходу, тривалий час переживають стрес та психологічне виснаження. Решту медикаментів – кілька коробок – члени столичної районної організації Червоного хреста повезли до шпиталю прикордонників. Нині там перебуває біля півсотні поранених бійців.

  "Одним із напрямків товариства Червоного хреста є готовність і дії в надзвичайних ситуаціях. Такі склади у нас є, запаси є, і зараз ми збираємо кошти, продукти харчування, надаєм їх переселенцям і пораненим бійцям. Зараз ми назбирали сто тисяч гривень і накупили ліки для Центрального військового госпіталю. А в госпіталь прикордонників – там антибіотики, тому що там хворі лежать, які воювали в зоні АТО, і ми передаєм їм антибіотики", – розповіла Валентина Романюк, голова Деснянської районної організації "Товариство Червоного хреста".

  Попередній матеріал
  Віталій Кличко зустрівся із Вікторією Нуланд за зачиненими дверима
  Наступний матеріал
  МОЗ прогнозує спалах грипу на кінець жовтня
  Теги:
  Loading...