Чергове засідання суду у справі Кличко проти Київради закінчилося нічим

  Знову нічим закінчилося слухання у справі за позовом депутата Віталія Кличка до Київради. Судове засідання перенесли на чотирнадцяте травня. Таке рішення ухвалив Шевченківський райсуд Києва. Причина - у справі з`явилися нові матеріали.
  Сьогодні представник Київради в суді лише надав нові копії рішень, ухвалених депутатами на сесії першого жовтня. Через це сторона Кличка вимушена була просити час для ознайомлення з ними. Крім того, на засідання не з`явилися свідки, яких викликали судді. Це депутати Олексій Омельяненко, Микола Ламбуцький, Світлана Зоріна та Людмила Качурова. Причини відсутності не пояснювали.

  Нагадаємо, вже півроку як опозицінер Кличко оскаржує в Шевченківському райсуді рішення першожовтневої сесії. Він просить суд визнати незаконними усі землевідведення. Місяць тому суд призупинив дію цих рішень до завершення розгляду справи по суті.

  Віталій Кличко, кандидат на посаду Київського міського голови: "Это есть умышленное затягивание процесса. И, я надеюсь четырнадацтого мая мы поставим точку в этом затяжном процессе".

  Натомість представники Київради поки що  не коментують перебіг цієї справи.
  Попередній матеріал
  У Києві з`являться декілька нових автобусних маршрутів
  Наступний матеріал
  Двоє людей загинули під час придушення голодного бунту в столиці Сомалі
  Теги:
  Loading...