Чергова поломка на лінії швидкісного трамваю

  Чергова поломка на лінії швидкісного трамваю. На станції "Старовокзальна" рух зупинився на пів години. Усе - через пошкодження провода. У "Київпастрансі" переконують: поломка сталася через проїзд великогабаритної вантажівки, яка і зачепила провід. Утім, це не єдина проблема на лінії. Зокрема, відсьогодні на реконструкцію закрили станцію "Політехнічна".

  На "Політехнічній" - юрба народу. Одні станцію реконструюють, інші  - пасажири - про зміни  ще не чули. У пошуках виходу на платформу - заблукали.

  Щоби довести до ладу станцію, будівельники мають лише два тижні. А от зупинка "НАУ" буде готова вже до Міжнародного жіночого дня. Принаймні так кажуть у "Київпастрансі". 5 канал вирішив перевірити, чи багато роботи на цій станції, яку прем`єр Азаров обіцяв відкрити 1 березня. Утім, поспілкуватися з будівельниками виявилося непросто. Станцію "НАУ" оберігають, як зіницю ока.

  Будівельник: "Почему вы пришли ко мне в дом со своими порядками?"

  Журналіст: "Я к вам в дом не приходила, я пришла в общественное место".

  Будівельник: "Это не общественное место".

  Журналіст: "Здесь происходит реконструкция трамвая".

  Будівельник: "Здесь не происходит реконструкция трамвая".

  Журналіст: "Мы с вами сделаем вот что... Пожалуйста, отпустите руки..."

  За словами будівельників, завершити реконструкцію трамвайної лінії до 1 березня, як те обіцяли і в уряді, і в столичній мерії, не вдалося через затримку коштів.

  Будівельник: "Вот три месяца мы работали бесплатно - об этом никтор ничего не говорит".

  Журналіст: "Сколько, три месяца?"

  Будівельник: "Два месяца. Вот только деньги дали".

  У "Київпастрансі" кажуть - затримка коштів дійсно була. А будівельники два місяці сиділи без зарплати.

  В.о. генерального директора "Київпастранс": "Долго не проводилась сессия киевсовета. 24-го сессию провели. Этот объект попал в план, первые деньги зашли вначале этой недели. То есть, я думаю, что эти рабочие свои деньги получат уже на этой неделе".

  Мова йде про 18 мільйонів гривень. На ці гроші встановлять турнікети та причепурять підземні переходи. А от щоби довести до ладу всю лінію швидкісного, треба ще 74 мільйони. Тим часом на маршруті трамваю стався черговий інцидент. На станції "Старовокзальна" він зупинився на півгодини через пошкодження дротів

  Коли на лінії швидкісного завершиться будівництво, невідомо. А от чергова дата закриття станції - 8 березня. Цього разу до квітня не працюватиме станція "Івана Лепсе".

  Три дні не працюватиме і міська електричка, яка курсує між станціями "Петрівка"-"Троєщина". Йдеться про святкові дні - 7,  8 і 12-те березня. У звичному режимі вона запрацює уже із 14-ого березня. 

  Ганна Рибалка, Микола Лебедєв, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Розгляд справи колишнього в.о. міністра оборони Іващенка перенесли
  Наступний матеріал
  У Києві запрацювала перша державна школа "Стоп інсульт"
  Теги: