Чергова атака на столичний ринок [репортаж, відео]

  Чергова атака на столичний ринок. Услід за "Лісовим" - мало не позбулися своїх робочих місць - підприємці із Володимирського ринку. Вранці на його територію - увірвалася міліція, разом із представниками прокуратури, а також Державною екологічною інспекцією. Адміністрації Володимирського - закидають порушення санітарних норм, відсутність проектної документації та дозволу на будівництво паркану довкола ринку. Підприємці - такі перевірки називають рейдерським захватом.

  Володимирський ринок. Шоста ранку. Правоохоронці намагаються прорватися до кабінету директора і опечатати підприємство. Люди стають живою стіною і не пускають їх усередину.

  У натовпі спалахує бійка. На цих кадрах видно, як люди у формі ледь не скидають жінку зі сходів.

  Підприємці розповідають - травми отримали кілька людей. Деякі поїхали в лікарню, щоби зняти побої.

  Керівництво ринку ранкову атаку з боку міліції та прокуратури називають не інакше, як рейдерським захопленням. Підприємству приписують порушення санітарних норм та відсутність проектної документації.

  Павло Жила, голова Державної екологічної інспекції: "Було виявлено ряд порушень, на основі цього було винесено рішення Державною екоінспекцією на призупинку діяльності".

  Директор ринку: "Проэкт 60-х гододв. Проэкта не существует даже в архивах. Есть инвентаризация здания. Здание зарегитсрировано в БТИ, оно абсолютно пригодно к эксплуатации".

  Руслан Крамаренко, заступник голови КМДА: "Да, действительно, есть нарушения, да необходимо менять законодательство, приводить в соответствие, но для этого нет необходимости закрывать полностью рынок".

  ІнспЕктори з міністерства екології та природних ресурсів виходять до підприємців разом із директором ринку. Оголошують вердикт.

  Павло Жила, голова Державної екологічної інспекції: "Винесено рішення ДЕІ про призупинку діяльності, однак вважаючи ситуацію, яка є сьогодні, що багато людей можуть втратитити свою роботу, прийнято рішення про відтермінування. Тобто комунальному підприємству Володимирський ринок буде наданий термін для того, щоб дані порушення було усунуто".

  Відтак продавців запевнили - без роботи не залишаться. Люди кажуть - слова чиновників почули не усі.

  Ті, хто інспекторів таки почув, віри не ймуть.

  Ганна Рибалка, Андрій Верстюк, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Лісові пожежі вирують на іспанському острові Ібіца
  Наступний матеріал
  Новий заїзд відкрили на "мосту Кирпи"
  Теги: