Черговий земельний скандал на Київщині (РЕПОРТАЖ)

  Обухівщину лихоманить. Скандал, подібний до Броварського, тут теж довкола зміни керівництва двох відомств: земельного управління та кадастрової служби. Обидва новопризначення місцева громада сприйняла в штики. Адже, на їхню думку, це означає перерозподіл землі в районі не на користь простих селян.
  Замість червоного килима - різнобарвні прапори, замість хліба-солі - пробиті колеса - так на Обухівщині зустріли нового землевпорядника. Його ще не знають, але вже називають котом у мішку.

  Новий земельний керівник знизує плечима. Він лише кілька днів на посаді і лише виконувач обов`язків. Тож, чим устиг нашкодити районові - не розуміє.

  Віктор Попович, в.о.керівника управління земельних ресурсів Обухівської РДА: "Я всього дев`ять днів на посаді і що я втсиг нарозкрадать - претензій не розумію. Це наказ держземагентсва. Я зараз розбараюся з докумнтацією, зі станом прав. Я ні до однієї партії не належу, пропрацював в цій системі з дев`яносто третього року".

  Нічого особистого, просто за державу прикро - керівництво Обухівського району ображене. Мовляв, Держ-ком-агентство призначає земельних чиновників без їхньої згоди. А це протизаконно. Тож землевпорядник так і лишатиметься в.о. усі два місяці. Це ультиматум районної влади.

  Анатолій Шафаренко, керівник Обухівської райради, фракція БЮТ:"Мы сидим, как на пороховой бочке, через каждые полгода новые призначення".

  Віктор Остринський, голова Обухівської РДА: "В.о. наче і відповідає і не відповідає - це стан тимчасовий. Якщо людина призначена на один день, то планувати свою роботу на два дня не буде. І чому цей хлопець Попович має двох охоронців?"

  Пан Попович із відповіддю не забарився. Охоронці йому потрібні, бо усюди вороги.

  Віктор Попович, в.о. керівника управління земельних ресурсів: "Поки я намагався потрапити до свого кабінету - усі чотири колеса мого автомобіля пробиті, причому порізані ножем. Тож пересуватися не знаю, коли я зможу".

  Обухівщина - не перший, але чи не останній район області, де під супровід гучних скандалів сталася зміна земельних кадрів. Район, де сотка землі дорожча за десять тисяч доларів, оскандалився тричі. Востаннє - півроку тому крадіжкою земельних актів у службі земельного кадастру. Тоді Київський губернатор Віра Ульянченко заявила про рейдерство звільнених чиновників. Поки триває слідство, Держвна служба земельного кадастру надсилає на Обхівщину загін рятівників.

  Костянтин Шурубей, заступник начальника Обухівського відділу Державного земельного кадастру: "Люди боятся моего прихода сюда... Я был год назад уволен, теперь меня возобновили в должности. Я хочу остановить разбазаривание земли. Правоохранительные органы дадут оценку той ситуации, которая в районе".

  Крапки над "і" в земельних справах має розставити вище керівництво держави. ВІдгомін Обухівського скандалу ось-ось докотиться і до їхніх маєтків у Конча-Заспі.

  Поліна Остапенко, Максим Петраков, 5 канал
  Попередній матеріал
  Голубченко тимчасово замінюватиме Черновецького
  Наступний матеріал
  Водії маршруток чекатимуть на рішення міської влади до вівторка
  Теги:
  Loading...